учні 1-11 класів щороку вітають мам, бабусь із святом. Бажають всім мирного, світлого та переможного неба
Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращі враження на нашому сайті. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій. Політика конфіденційності