Свято “Першого дзвоника 2024”

Post-img

2 вересня 2024 року у Пийтерфолвівському ЗЗСО I-III ст.  ім. Ференца Келчеі відбулося свято присвячене святу першого дзвоника. Всі учні з нетерпінням чекали нового навчального року. Особливим він став для учнів першого класу , адже для них цей дзвінок-початок цікавої подорожі у країну знань. Привітала усіх зі святом директор закладуУйфалуші Ірина Андріївна. Вона побажала всім вдалого навчального року, терпіння та наснаги.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращі враження на нашому сайті. Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій. Політика конфіденційності